Me projektin e tij të fundit, Unikkatil i bëri “diss” Feros por që nuk vonoi shumë edhe ky i fundit ia ktheu po me një këngë të tij.

Por, duket se me kaq nuk mjafton!

Advertisements

Reperi nga Gjilani përmes një video të publikuar së fundmi, ka shpërthyer në të shara ndaj Unikkatilit, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa shfaqet në rrugë, dhe makinat afër dëgjojnë këngën e Feros, ai shpërthenë në të shara ndaj Unikkatilit.

Advertisements

Theksojmë se përveç Unikkatilit, Fero ditë më parë u shpreh se për një gjë të tillë duhet të përgatitet edhe Mozzik.