Einxhel Shkirës nuk i del inati me Donald Veshajn.

Dje ajo ka postuar në Twitterin e saj një shkrim teksa ironizon emisionin e binjakëve Veshaj.

Advertisements

“Ka pasur jetë dhe para tetorit 2021… Të paktën për mua po iher,” ka shkruar Einxhel. Ajo e ka fshirë tamshmë postimin nga Twitteri.

Në foton e mëposhtme është postimi që kishte publikuar Einxhel.

Advertisements

Dy vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj kanë nisur transmetimin e emisionit të tyre “Më Lër Të Flas”.

Ky program ka transmetuar vetëm dy puntata, dhe nga personazhet e ftuar dhe bisedat e zhvilluara midis tyre, duket se gjithçka rrotullohet akoma rreth “Big Brother VIP”.

Einxhel dhe Donald i kanë pasur marrëdhëniet e krisura që brenda shtëpisë se “BBV” pas një debati të fortë mes tyre.