Përmes një postimi në “Instastory”, modelja ruse, Ariana Lirey, ka lënë të kuptohet se ende “vuan” për ndarjen nga Don Xhoni. Madje kësaj ajo ka shkruar në shqip, por mesazhi që ka dashur që të japë nuk është i qartë.

“Nëse do të kishte një mundësi për t’ju dërguar dreqin, do ta bëja përsëri”, shkruan bukuroshja ruse, duke lënë të dyshohet se çfarë ka dashur të thotë përmes këtij statusi që duket se e ka përkthyer me ‘Google Translate’.

Advertisements

Duket se reagimi i Ariana Lirey vjen pasi reperi i njohur shqiptar u kthye edhe njëherë kryefjalë e mediave online. U tha se Don Xhoni ka nisur një romancë me një tjetër bukuroshe.

Thuhet se është i lidhur me ish-Miss Serbinë/ Ish-e dashura ruse

Advertisements

Pas ndarjes nga modelja ruse, u raportua se reperi mund të jetë në një flirt me ish-Miss Serbia, Tia Alkerdi. Por lidhur me këtë Don Xhoni nuk ka reaguar ende.

Lajmin e ndarjes së tij dhe Arianës e konfirmoi vetë modelja përmes disa shkrimeve në “Instastory”. Pas disa akuzave nga Ariana, reagoi gjithashtu edhe reperi i cili u shpreh se për modelen ka një respekt të madh pasi ishte pjesë e jetës së tij dhe se nuk do ta harrojë asnjëherë.

Reperi gjithashtu tha se çdo gjë e ka një fund dhe e këshilloi modelen të mos luajë viktimën pasi nuk është e tillë.

Nga ana tjetër modelja ruse iu kundërpërgjigj duke i thënë se do t’i binte maska e djalit të mirë.