Ardian Bujupi ka publikuar së fundmi këngën më të re me titull “Lotto”. Për këtë projekt, i cili është realizuar në gjuhën gjermane, këngëtari shqiptar ka bashkëpunuar me producentë të huaj. Në klip ai shfaqet me modelen Sabrine Khan, e cila thuhet se është ish-e dashura e tij.

Të jenë rikthyer bashkë sërish?

Advertisements

Nuk dihet ende, por dimë të themi se duken mjaft bukur bashkë dhe në klip duken mjaft të afërt.

Advertisements