Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ka bërë disa deklarata të forta mbrëmjen e sotme në emisionin “Më lër të flas”.

E pyetur nga binjakët për disa cilësi, Fifi ka bërë lidhjen me emrat, por e papritur ishte ajo që tha për këngëtarin Butrint Imeraj, të cilin e cilësoi “kopjac”, ndërsa aktoren Arjola Demiri “përfituese”.

Advertisements

Si artistin më të mirë Fifi cilësoi Flori Mumajesin, si personin më seksi, Adisin dhe si mik cilësoi Klajdi Harunin. Gjysmën e banorëve të Bib Brother, Fifi i ka cilësuar si të pabesë.

Artist? Flori Mumajesi

Advertisements

Seksi? Adisi

Mashtrues? Romeo

Përfitues ? Arjola Demiri

Kopjac? Butrint Imeri

Mik? Klajdi Haruni

Prezantues? Lobi

Humorist? Cekja

Kantautor? Elgit Doda, ose Alban Skenderaj

Duet? Donaldi