Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj festojnë sot datëlindjen. Arbana mbush 39 vjeç, ndërsa Eduarti 33.

Çifti janë në Neë York duke festuar, ndërsa vazhdimisht pas përfundimit të spektaklit Big Brother Vip kanë qenë nëpër udhëtime.

Advertisements

Eduarti dhe Arbana janë prindër të një djali, Diellit. Joni është djali i madh i Arbanës nga martesa e parë.

Advertisements

Familja prej 4 anëtarësh, shpesh shfaqet në rrjetet sociale duke marrë komente të shumta që komplimentojnë harmoninë dhe pozitivitetin që përcjellin.