Ai këto ditë është në qendër të mediave rozë.

Fjala është për rep-artistin Fero i cili pas publikimit të këngës së Unikkatilit nuk ka të ndalur me reagime, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Ai vazhdon të bëjë deklarata të forta ndaj reperve tjerë Mozzik dhe Unikkatil në rrjetin social Instagram, e përveç kësaj ai ka paralajmëruar këngën e re e cila do të jetë “DISS”.

Advertisements

Kjo këngë do publikohet sonte nga ora 20:20, e këtë e ka bërë të ditur vet rep-artisti përmes një InstaStory.

Ndryshe ende nuk ka pasur ndonjë reagim nga Unikkatil apo Mozzik lidhur me këto akuza. /Lajmi.net/