Avokati Spartak Ngjela ka shpërndarë një video ku Sali Berisha deklarohet pro djegies së mandateve. Ngjela shprehet se argumenti që përdor Berisha në këtë video është fashist dhe antidemokratik.

Advertisements

Postimi i Ngjelës

Dëgjojeni përrallën me fjalor mesjetar të Saliut dhe argumentin e tij fashist antidemokratik të djegies së mandateve.

Advertisements

Dhe kuptojeni vetë historinë..