Ata janë njëri nga çiftet që qëndruan së bashku edhe pas daljes nga “BBV”.

Fjala është për blogeren Sarah Berisha dhe Dj-in, e njohur Pajtim Krasniqi, shkruan lajmi.net

Advertisements

Çifti janë në qendër të vëmendjes shpeshherë në mediat rozë shkak i postimeve të ndryshme.

Ndërsa së fundmi Pajtimi i njohur si Dj Pm bëri një bisedë virtuale me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Advertisements

Njëra nga pyetjet ishte se cila ishte fjala e parë e tij që ja tha Sarës pas daljes nga ky reality-show.

“Gjemi 5 euro”, ishte përgjigjja e Dj-it të njohur. /Lajmi.net/