Arbana Osmani dhe Eduart Greshaj janë një ndër çiftet më të pëlqyera të show bizzit shqiptar.

Rastësi apo fat?! Dyshja festojnë ditën e lindjes në një ditë, 7 maj, ku Arbana feston ditëlindjen e saj të 39-të, ndërsa Eduardi ditëlindjen e 33-të.

Advertisements

Që nga koha e lidhjes së tyre, ata i gjen data e lindjes nëpër udhëtime. Këtë herë çifti simpatik ka zgjedhur të festojë në New York.

Prezantuesja ka ndarë një foto me ndjekësit ku shfaqet në krahët e partnerit, ndërsa nuk mungojnë urimet e shumta nga miqtë.

Advertisements