Aktorja Monika Lubonja dhe këngëtari Sabiani, të dy ish-banorë të Big Brother Vip, kanë debatuar këtë mbrëmje, teksa ishin të ftuar në “Më lër të flas” me vëllezërit Veshaj.

Sabiani duket se nuk ka ndërruar mendim për Monikën, duke e cilësuar këtë të fundit si “tradhtare”, pasi nuk mbajti presimin për tu kujdesur për Ilrin.
Debati:
Sabiani: Ti e more me të qeshur, kur e pashë unë…
Monika: Unë nuk e mora me të qeshur
Sabiani: Me të qeshur e ke marre ke tallur…
Monika: Pse me të qara ta merrja unë
Sabiani: Big Brother aq ishte mbaroj
Monika: Nuk ishte aq pra…
Sabiani: Nuk kemi xhelozi
Monika: Nga motër dola tradhtare
Sabiani: Tradhtare se nuk e mbajte fjalën

Advertisements