Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Shkodër. Si pasojë e një aksidenti kanë ndërruar jetë dy turistë.

Ndërkohë, Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet dhe dinamikat e aksidentit në fjalë.

Advertisements