Një situatë e rënduar ka ndodhur ditën e djeshme në studion e Për’puthen, kjo ka bërë që gjendja shëndetësore e Alesjas të mos jetë e mirë.

Pas ballafaqimit me situatat e krijuara midis saj dhe Rrushes, ajo nuk arriti dot ta përballonte. Alesja doli me shpejtësi nga studio, ndërsa Efi dhe Rrushja vrapuan pas saj.

Advertisements

Gjendja psikologjike e Alesjas ishte e rënduar që në fillim të pjesës së dytë.

Ajo nuk arriti dot të qetësohej derisa gjendja shëndetësore e detyroi të linte studion.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga… (VIDEO)
Artikulli tjetër“Komshinjtë e kujt do çmenden…?” Trixa s’paska ndërmend fare t’i ndalë thumbat kundër Donaldit dhe Borës