Prej disa muajsh, Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë. Shkak për këtë është bërë lidhja dhe ndarja me Donald Veshajn.

Mirëpo, duket se Trixa ka vendosur pas gjithçka t’i kushtojë kohë muzikës.

Advertisements

Pak minuta më parë, ajo ka publikuar një pjesë nga videoklipi i ri në bashkëpunim me Dj Geek, i njohur edhe si partneri i Dafina Zeqirit.

Bashkëpunimi i dyshes titullohet “Më shumë se ti” dhe të gjithë po mendojnë se është një dedikim për Donaldin, por kësaj radhe pas ndarjes./abcnews.al

Advertisements

Artikulli paraprakBefason këngëtarja Arilena Ara, merr vendimin që nuk pritej për karrierën e saj
Artikulli tjetërKa edhe kështu! Miliarderi përgatit testamentin, i lë shumën marramendëse qenve të tij