Këngëtarja e njohur shqiptare Beatrix Ramosaj u bë virale në rrjete sociale pasi tha ‘si i thonë bukur’ në shqip, por të njëjtën gjë e paska bërë edhe Donald Veshaj.

Së fundmi në një nga faqet e fansave të këngëtares Ramosaj, është publikuar një sekuencë nga një bisedë mes banorëve në shtëpinë e Big Brother VIP.

Advertisements

Në bisedën e zhvilluar mes disa banorëve, Donaldi shihet teksa në një moment pyet: “Si i thonë ‘si jashtë shtetit’ në shqip”.

Beatrix dhe Donaldi patën përndryshe një lidhje shumë të diskutuar në BBV, kjo pasi ajo nisi pak pasi Veshaj takoi ish-të dashurën e tij, Bora Zemanin, në një nga mbrëmjet e spektaklit – duke dhënë indikacione për një rikthim të mundshëm mes tyre.

Advertisements

Por fatkeqësisht edhe lidhja e Beatrixit me Donaldin qe jetëshkurtër, pasi dyshja u ndanë me të mbaruar spektakli Big Brother VIP, ku fitues i edicionit të parë u shpall balerini Ilir Shaqiri.

Artikulli paraprakÇifti mes Tiranës dhe Prishtinës, por Einxhel dhe Dj Dagz ende nuk kanë shkelur në…
Artikulli tjetër“I kam futur mik të fortë”, Edi Manushi tregon personazhin që e ka ëndërr ta marrë në intervistë