Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” u diskutua se kush duhet t’i mbante lekët në shtëpi, burri apo gruaja.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani, bëri një deklaratë që e habiti Fatma Haxhialiun. Ajo u shpreh se burri duhet të punojë dhe të sjellë lekë.

Advertisements

“Unë jam tradicionale, burri duhet të punojë të sjell lekë, unë të rris fëmijët në shtëpi, tu përkushtohem atyre”, tha Armina duke qeshur, por Fatma u habit nga kjo gjë dhe e kundërshtoi.

Mevlani sqaroi më pas se edhe gruaja duhet të punojë, por në momentin që do ketë fëmijë do u dedikohet më shumë atyre.

Advertisements

Artikulli paraprak“Vetëm mashtron për famë”, Arbana Osmani hedh kunjë për një moderatore e të gjithë pyesin: Me kë e ka?
Artikulli tjetërNjë maloke më pak? Stresi shpërthen keq pas mesazhit që bëri bujë: E turpshme!