Gjatë ditës së sotme në rrjet qarkulloi një lajm ku thuhej se blogerja Armina Mevlani ka pësuar një aksident.

Advertisements

Sipas informacioneve që qarkulluan nëpër media të ndryshme, u raportua se aksidenti kishte ndodhur në zonën e Astirit në Tiranë, ku blogerja po udhëtonte me një makinë tip “Audi” ngjyrë të bardhë.

Advertisements

“Jam në xhirime, nuk mund të flas”- mësohet të ketë thënë Armina, duke mos e mohuar apo pohuar lajmin rreth aksidentit.

Ndër të tjera në lajmin që qarkulloi u tha se Armina Mevlani është përplasur me një kamion mallrash dhe se aksidenti ka pasur vetëm dëme materiale.

Advertisements

Artikulli paraprak“Ta kërcas direkt, debil mashkull”, Efi shpërthen në ofendime: Kujt i thua ti…(VIDEO)
Artikulli tjetërPa grim e fotoshop, s’do arrini dot ta njihni tashmë Anën e PërPuthen (VIDEO)