Blogeri Olti Curri ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram një video të artistes së mirënjohur Lediana Çelo dhe krahas saj ka shkruar edhe një të vërtetë që mbase shumëkujt i dhemb.

Olti ka shkruar:
“Ledina Çelon, koleget e shohin me makinë llogaritëse në dorë. U kanë shkuar ndërhyrjet sa një shtëpi te Fresku dhe prapë nuk krahasohen, shto edhe moshën.

Advertisements

Prandaj thonë: janë punët e Zotit. Prandaj më mirë investoni me imobiliare. Olti Curri motivues pa motiv.”

Artikulli paraprakU largua me sherr nga ‘Portokallia’? Flor Binaj flet hapur dhe nxjerr prapaskenat
Artikulli tjetërJo vetëm Trixa edhe Donaldi kishte bërë gafë në “BBV”: Si i thonë ‘jashtë shtetit’ në shqip