Modelja dhe këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, ka marrë shumë famë edhe pse ‘Big Brother Vip’ ka përfunduar. Beatrix brenda shtëpisë u lidh me Donaldin, por duket që gjërat jashtë nuk shkuan siç duhet dhe marrëdhënia e tyre përfundoi.
Beatrix i ka dërguar një mesazh të ‘koduar’ ish-partnerit të saj brenda Big Brother VIP, Donald Veshajt.

Përmes një video në Tik Tok, në të cilën është zëri i një vajze, Trixa përcjell mesazhin se është super femër. Trixa shton se ajo nuk është vlerësuar sa duhet, fjalë këto që u interpretuan si një mesazh për Donaldin.

Advertisements

‘Unë super femër, më rrinë të gjithë meshkujt nga mbrapa. Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër, më shiko pak’ -thotë Trixa.

 

Advertisements

Artikulli paraprakPësoi aksident dhe bëri makinën copash, reagon për herë të parë Armina Mevlani, zbulon si është gjendja e saj shëndetësore
Artikulli tjetër(VIDEO) Përplasen keq konkurrentet e emisionit në ‘Top Channel’, rëndohet gjendja shëndetësore e njërës prej tyre