Për këngëtaren shqiptare Xhensia Murtezaj sot është një ditë e veçantë.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e saj të 29-të, shkruan lajmi.net

Advertisements

Urime të shumta mori artistja nga miqtë, fansat dhe kolegët me rastin e ditëlindjes.

Partneri i saj, aktori Bes Kallaku përmes një “InstaStory” i bëri një urim të veçantë këngëtares.

Advertisements

“Me këtë foto i urojmë mami Xhensila Myrtezaj edhe 100 pranvera me diell dhe këngë të bukura”, kishte shkruar aktori i humorit.

Kujtojmë se këngëtarja mbetet aktive edhe me projekte muzikore dhe kënga e fundit është “Mëkati jem”, në bashkëpunim me Majk dhe Getoar Selimin. /Lajmi.net

Advertisements

Artikulli paraprakLëkundje të forta tërmeti, ja sa ishte magnituda
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? Arbër Hajdari bën për të qarë Roza Latin në mes të emisionit