Konkurrenti i “Përputhen”, Mevlan Shaba ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Shqipëria Live”. Ai foli për projektet e tij muzikore, duke u ndalur veçanërisht te kënga “KÇK”, ku në klip është Arjan Konomi.

Mevlani u pyet se sa e ka paguar opinionistin. Konkurrenti tha duke qeshur se Konomin e mban me dreka dhe darka, por më pas shtoi se kjo ishte shaka. Ai tregoi se opinionisti nuk i ka marrë para.

Advertisements

“Arjanin e mbajmë me dreka e darka. Se bëj shaka, ishte thjesht miqësore”, u shpreh Mevlani.

Artikulli paraprakLajm i ëmbël! Trashëgimtarja e Top Channel do të bëhet nënë për herë të tretë
Artikulli tjetërModeratorja e njohur e Top e Channel habit me deklaratën: Vajza më tha “po sikur të dua të bëhem djalë”, aty vendosa që…