Dafina Zeqiri merë shpesh herë vëmendje dhe interesin nga mediat. Kësaj here ajo është komentuar mbi peshën e saj që duket se është shtuar ndjeshëm. Arsyen e ka treguar me anë të një statusi në Twitter.

Advertisements

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja… unë e thashë”, shkroi 32-vjeçarja në Tëitter.

Artistja ndërkohë prej vitesh po shijon një lidhje dashurie me DJ Geek, i cili po ashtu është pjesë e grupit Moneyz.

Advertisements

Ndonëse kanë pasur krisje në marrëdhënien e tyre, së fundmi kanë treguar se po shkojnë shumë mirë por mesa duket nuk kanë plane për tu bërë prindër.

Advertisements

Artikulli paraprakHistoria pëlotëse e djalit që u rrit nga tezja: Ti je dhe do të ngelesh mami im!
Artikulli tjetërA ngjajnë? Fansat e ngatërrojnë Borën me ish banoren të Big Brother VIP (Foto)