Mbrëmjen e djeshme në rrjet qarkulloi një lajm ku thuhej se blogerja Armina Mevlani ka pësuar një aksidend në kryeqytet.

Sipas informacioneve që qarkulluan nëpër media të ndryshme, u raportua se aksidenti kishte ndodhur në zonën e Astirit në Tiranë, ku blogerja po udhëtonte me një makinë tip “Audi” ngjyrë të bardhë dhe se ishte përplasur me një kamion mallrash.

Advertisements

Nga një verifikim i newsbomb.al në databazën e të dhënave, del se mjeti Audi SQ5 ngjyër e bardhë është në pronësi të Armina Mevlanit.

Vetëm pak orë pas aksidentit, Armina ka publikuar një foto në “Instagram”, ky shihet mjaft mirë duke mos dhënë asnjë koment për aksidentin.

Advertisements

Artikulli paraprakDroni që “pret” 40 minuta, arma e frikshme në duart e ukrainasve që po tmerron rusët
Artikulli tjetër“Ti nuk vlerësove gjithë këtë femër”, Beatrix Ramosaj mesazh Donaldit: Më rrinë të gjithë meshkujt nga… (VIDEO)