Këngëtarja, Fjolla Morina është shumë e komentuar për paraqitjet e saj në rrjetet sociale, por jo vetëm, pasi shpesh herë ka qenë në qendër të vëmendjes dhe për jetën private.

Advertisements

Çdo postim i këngëtares merr vëmendjen e publikut dhe mediave rozë. Së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi ku është shfaqur mjaft provokuese ku dhe ka bërë një kërkesë epike për gratë.

“Oj gra mshelni (mbyllni) burrat”, shkroi ajo.

Advertisements

Gjithashtu këngëtarja shkroi se kushdo që dëshiron ta bëjë bashkëshorten e tij me nerva, mund të thotë emrin e saj.

Advertisements

“Thuaj emrin tim, bëje gruan tënde nervoze”, shtoi më tej këngëtarja…

Artikulli paraprakÇ’po prisni? Shpresë e madhe për shqiptarët, Gjermania është në hall te madh
Artikulli tjetërKeni monedha të huaja? Kemi një lajm mjaft të hidhur për ju