Moti i keq ka përfshi9rë vendin tonë ditën e sotme. Sistemi frontal i cili ka përfshirë vendin do të përfundojë gradualisht pasdite e në mbrëmje. Më tej vendi do të jetë në influencë të masave ajrore të qëndrueshme.

Këto masa do të jenë të pranishme gjatë javës së ardhshme duke sjellë mot me diell dhe ditë të vërteta pranverore me mëngjese e mbrëmje të freskëta.

Advertisements

Era do të fryjë nga veriperëndimi e juglindja e lehtë e gjatë ditës së hënë mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë

Artikulli paraprakShokohen qytetarët, shihni nga çfarë është ‘mbuluar’ bregdeti i Shëngjinit
Artikulli tjetërVIDEO që dëshmon se ai ka përdhunuar një vajzë të mitur? Këngëtari shqiptar reagon i revoltuar