Në emisionin “Goca dhe Gra”, u trajtua tema për fëmijët e vegjël që përdorin Tik Tok.

Dalina Buzi tregoi se vendosi të pengojë vajzën që të shohë video në këtë rrjet social ndërsa u shpreh se duhet edukim për përdorimin e celularit tek fëmijët.

Advertisements

“Më tha vajza ime po sikur të dua të bëhem djalë. Aty vendosa t’i heq Tik Tok. Të merresh me fëmijën 24 orë është shumë e bukur, por e pamundur, kështu që ai celulari na ka shpëtuar shumë kohë. Këtu duhet edukim për celularin. Unë ose motra ime shohim çdo gjë që vajza bën në iPad”, tha Dalina.

Artikulli paraprakPjesë e klipit muzikor, Mevlani zbulon sa e ka paguar Arjan Konomin
Artikulli tjetërKëtë nuk e dinim për moderatoren e njohur të Top Channel! Balerini mbetet pa fjalë nga partnerja: Më ka befasuar! (VIDEO)