Nëse keni përditësuar Instagramin këto ditët e fundit, ndoshta ju ka rastisur të vini re opsionin e ri të platformës.

Nëse jo, për këtë punë jemi ne.

Advertisements

“Favorites” dhe “Following” (Të preferuarit dhe njerëzit/gjërat që ndjek) i janë shtuar

Advertisements

Instagramit për t’i dhënë mundësinë përdoruesve për të parë ndryshe postimet në Feed (kryefaqe).

Artikulli paraprakLuana Vjollca çmend sheikët arabë, ja çfarë shkruajnë për prezantuesen e njohur!
Artikulli tjetërKujt i përket? Arkeologët shqiptar bëjnë zbulimin HISTORIK në Mirditë