Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të tretë.

Të paktën kështu u la të kuptohej nga promo e emisionit “Ëndërrtjerrësit”.

Advertisements

Video paralajmëruese e episodit të 12-të të emisionit tregon një sekuencë ku të ftuari urojnë Ledion Liçon “me një gocë”, gjë që do të thotë se Sara është në pritje të ëmbël.

Gjinia nuk dihet, por nga përgjigja Ledioni dukej entuziast për t’u bërë baba i një vajze.

Advertisements

Çifti kanë dy djem, London dhe Roman.

Artikulli paraprakRomanca shkundi rrjetin, Beatrix HABIT me mesazhin e fundit për Donaldin (VIDEO)
Artikulli tjetërPjesë e klipit muzikor, Mevlani zbulon sa e ka paguar Arjan Konomin