Kryeministri Edi Rama i ka kthyer shpinën gazetarit Blendi Fevziu teksa ky i fundit ngrinte problematikat dhe pikëpyetjet për inceneratorët, vepra për të cilat SPAK ka arrestuar deri më tani ish-ministrin e Mjedisit Lefter Koka dhe ish-Sekretarin e Përgjithshëm të kësaj Ministrie dhe ish-deputetin e PS Alqi Bllako, si dhe disa persona të tjerë.

Kryeministri u ngrit nga tavolina dhe ka takuar publikun në studion e Opinion. Gjatë diskutimit të Ramës me një pensioniste, Fevziu nxori nga xhepi 7 800 lekë duke thënë se ajo nuk mund të mbulonte asnjë shpenzim me ato para.

Advertisements

Rama çohet nga karrigia, Fezviu e ndjek në studio me lekë

“Kaq para merr zonja z.Rama”, tha Fevziu duke ndjekur Ramën në studio me paratë në duar.

Advertisements

Artikulli paraprakNuk njihet, ka luajtur në film që e vogël! Kush është moderatorja e njohur e ‘Top Channel’
Artikulli tjetërNë burg për korrupsion, nuk dorëzohet ish-ministri, zbulohet LËVIZJA më e fundit