Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është bërë nostalgjike sot dje ka ndarë në rrjetet sociale dy foto me bashkëshortin e saj, Presidentin Ilir Meta, njëra 28 vite ma parë në Llogara dhe tjetra sot në Kepin e Rodonit.

Një ditë pas ditëlindjes, kur mori dhe një urim publik nga Meta, Kryemadhi shkruan se ‘nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme’, teksa shprehet e bekuar për familjen dhe miqtë e saj.

Advertisements

Në këto foto bie në sy edhe transformimi që ka pësuar Kryemadhi falë ndërhyrjeve kirurgjikale në pamjen e saj.

Postimi i plotë:

Advertisements

Nga Llogaraja në Kep të Rodonit, plot 28 vite diferencë .

“Nuk janë vitet në jetën tonë ato që kanë rëndësi, por mënyra si i jetojmë vitet tona është e rëndësishme”.

Advertisements

{“It is not the years in our lives that count, but the life in our years that counts.”}

Faleminderit me të gjithëve për urimet tuaja, jam e bekuar për familjen dhe miqtë e mi. ”

Artikulli paraprak“I kam thënë, do vijë një ditë që ti do jesh presidente”, Nora Malaj tregon emrin
Artikulli tjetër“Rama dhe Luli paskan patur komunikim”/ Shpërthen keq Manjani dhe hedh dyshimet e forta