Në tregun valutor ditën e sotme dollari amerikan, blihet me 108.6 Lekë dhe shitet me 114.6 Lekë. Euro blihet me 117.8 Lekë dhe shitet me 123.8 Lekë.

Paundi britanik blihet me 142.1 Lekë dhe shitet me 148.1 Lekë. Franga zviceriane blihet me 115.8 Lekë dhe shitet me 121.8 Lekë.

Advertisements

Dollari kanadez blihet me 85.6 Lekë dhe blihet me 91.6 Lekë. Më poshtë po sjellim tabelën e këmbimit valutor sipas Credins Bank./CNA.al

Advertisements

Artikulli paraprak“Oj gra mbyllni burrat”, këngëtarja shqiptare thirrje të ‘fuqishme’ për gratë (FOTO)
Artikulli tjetërLëkundje të forta tërmeti, ja sa ishte magnituda