Aktorja e njohur, Eliona Pitarka, ka qenë gjithnjë shumë hermetike rreth jetës private. Por, tashmë duket se nuk ka çfarë të fshehë më dhe ka filluar të ndajë me ndjekësit detaje nga jeta e saj.

Në një postim në Instastory Eliona ka folur së fundmi për vjehrrën e saj duke lënë të kuptohet se kanë një marrëdhënie shumë të mirë. “Sepse ka edhe kështu vjehrrash. Ashtu siç është edhe e imja. Ka frikë t’i bëjë gjërat nga meraku dhe më pyet për çdo gjë.”- ka shkruar aktorja teksa ka shpërndarë me ndjekësit mesazhin që i shkruan dikush rreth vjehrrës së saj.

Advertisements

Artikulli paraprak“Komshinjtë e kujt do çmenden…?” Trixa s’paska ndërmend fare t’i ndalë thumbat kundër Donaldit dhe Borës
Artikulli tjetërSituata e bujshme me Fifin, Balina Bodinaku zbulon çfarë i ka ndodhur më pas dhe habit me deklaratën