Janë çifti i njohur që për një kohë të shkurtër kanë rekord ndarje dhe bashkime dhe ndryshe nga të tjerët i bëjnë publike vet.

PÇifti simpatik, që janë edhe çifti i vetëm nga sezoni i kaluar i “Për’puthen” që i ka mbijetuar krizave janë ribashkuar pas një ndarje.

Advertisements

Ka qenë Melisa ajo që përmes rrjeteve sociale bëri të ditur ndarjen ndërsa shumë pak ditë më vonë çifti i dhanë fund mosmarrveshjeve duke i rikthyer sërish bashkë.

Së fundmi përmes rrjeteve sociale Andi ka zbuluar se i ka bërë një surprizë romantike Melisës.

Advertisements

Në një tavolinë me ushqime, qirinj e trëndafila Andi publikon një foto të Melisës dhe ambienti duket tejet romantik.

Artikulli paraprakPo bëhet nami në rrjet: Bora dhe Donald janë sërish bashkë dhe ja ç’po planifikojnë!
Artikulli tjetërÇfarë ndodhi? Prezantuesja e njohur shqiptare përfundon në spital!