“Për’Puthen po vazhdon me sezonen e tretë.

Konkurrent të rinj i janë bashkuar këtij programi ku disa prej tyre kanë krijuar edhe miqësi me njëri tjetrin, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Disa nga konkurrentet që kanë krijuar miqësi janëMikela dhe Efi, ku shumicën e kohës ato janë se bashku, ku dhe ndajnë momente të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi, në “InstaStory” Mikela ka shpërndarë një video ku iu drejtua Efit në formë shakaje se është e shëmtuar, ndërsa kjo e fundit vetëm e shikonte.

Advertisements

Artikulli paraprakÇfarë ndodhi? Prezantuesja e njohur shqiptare përfundon në spital!
Artikulli tjetërI riu në Tiranë dhunon efektivin e policisë rrugore, arsyeja do iu lërë pa mend