Ditë e sotme këngëtarja ka shpërndarë një status dhe “kunjë” për Donaldin dhe Borën por duket se kjo është pritur keq.

Në llogarinë e saj në Twitter, Beatrix shpërndau shprehjen e komentit të saj të vjetër në postimin e Borës dhe Donaldit (kur ata u ritakuan brenda BBV ndërsa Beatrix ende nuk ishte bërë banore).

Advertisements

“Komshinjtë e kujt do çmenden këtë javë?”- shkruan Trixa në postim.

Advertisements

Ndjekësit filluan ta ‘kryqëzojnë’ duke e kritikuar se po përdor diçka të pahijshme për të tërhequr vëmendjen për interesat e saj.

Madje një person ka shkruar për këngëtaren në “Twitter”:

Advertisements

“Ndjej sikur nuk e bullizuam këtë vajzë mjaftueshëm”

Po ky koment nuk është lënë pa u komentuar nga vetë Beatrix-i e cila ka thënë:

“Vazhdo, më bullizo…Unë jam më e fortë nga ç’mendon ti! Thjesht shpresoj që një ditë fëmijët e tu të mos lexojnë gjërat që ke shkruar“.

Artikulli paraprak‘Marr 500 dollar për…’/ Flet ish gruaja e Stresit: Punën si kamariere e bëj me krenari
Artikulli tjetërRomanca shkundi rrjetin, Beatrix HABIT me mesazhin e fundit për Donaldin (VIDEO)