24 vjeçari në Tiranë dhunon efektivin e policisë rrugore, arsyeja do ju çudisë

Një efektiv i Policisë së Qarkullimit Rrugor në kryeqytet është dhunuar me grushte nga një 24-vjeçar. Policia bën me dije se e ka arrestuar të riun që dhunoi kolegun e tyre.

Advertisements

Sherri lindi pas gjobës që i kishte vendosur efektivi të riut.

Njoftimi

Advertisements

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 2 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit M. Ç., 24 vjeç, për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”, pasi ka goditur me grushte punonjësin e Qarkullimit Rrugor, që i ka vendosur masë administrative.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor për veprime të mëtejshme, për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”, për t? cilën parashikohet dënim deri në 5 vite burg.

Advertisements

Artikulli paraprakJanë bërë shumë shoqe në “Për’puthen” por deklaratat e fundit të Efit dhe Mikelës do t’ju çudisin!
Artikulli tjetërÇ’po planifikojnë? Nami në rrjet, Bora dhe Donald shihen sërish bashkë