Moderatori Edi Manushi ka treguar për herë të parë se cili është personazhi që ai do të dëshironte të intervistonte.

Ai tha dje në ‘E Diell’ se do të donte të intervistonte zonjën e ish-kryeministrit Sali Berisha, Liri Berishën, pasi sipas tij ka një jetë shumë interesante.

Advertisements

Manushi shtoi se kishte nisur dhe përgatitjet duke i futur, sipas tij dhe një “mik të fortë”. Bëhet fjalë për të dashurën e djalit të familjes Berisha, Armina Mevlanin, e cila gjithashtu është moderatorë në të njëjtin television.

PYETJE: Kë nga rubrikat bën më me qejf?

Advertisements

Edi Manushi: Galerinë.

PYETJE: Kush është personazh që do të kishe tek galeria?

Advertisements

Edi Manushi: Liri Berishën. Ka një jetë personale shumë interesante, ka pasur shtëpinë tek rruga Fortuzi. I kam futur një mik shumë të fortë…Arminën.

Artikulli paraprakVideo/ Donald Veshaj lë nam, bën të njëjtën gafë si ish e dashura, çfarë ka thënë
Artikulli tjetërIncident i PAPRITUR në studion e Top Channel, vjen me urgjencë ambulanca