Moderatorja Delina Buzi pasi u bë pjesë e emisionit Goca dhe Gra është rikthyer në qendër të vëmendjes së medias rozë. Mirëpo përveç komenteve pozitive, Delina është përballur me një koment aspak të mirë. “Hiqeni nga emisioni”, shkruan një komentues, të cilin vetë Delina ka zgjedhur ta postojë në Instagram.

“Ose të paktën lidheni diku në studio paralale. Loti i mëngjesit”, shkruan moderatorja.

Advertisements

Artikulli paraprakSot përfaqëson Shqipërinë në kompeticionin botërorë, e dalluat kush është këngëtarja e njohur?
Artikulli tjetërNuk e kishte treguar kurrë! Olsa Muhameti flet për herë të parë për lidhjen e saj 10-vjeçare