Gazetari shqiptar çudit fare: Emigrantët shqiptarë vinë për t’u hapur b*thësh dhe për të ndërruar gratë me njeri-tjetrin

Në emisionin “E Diell”, si gjithnjë në pjesën e parë e të dytën u diskutuan dy tema të ndryshme në Trotuar.

Advertisements

Pjesë e këtij Trotuari ishin edhe Graciano Tagani e Bledi Mane.

Ky i fundit ndezi d ebatin në

Advertisements

Trotuar kur përmendi se shqiptarët jo vetëm shkojnë në plazhe për t’u dukur, por ata “ndë rrojnë” gratë me njëri tjetrin.

Advertisements

“Pse si mendoni ju? Se shqiptarët që vijnë nga Londra e bëjnë shqiponjën kështu me duar, vijnë vetëm për Shqipërinë këtu? Vijnë për t’u hapur b*t hësh e për të gjetur vajza për t’u lidhur“, tha ai.

Ishin pikërisht këto fraza që bën Gracianon të aca.rohej e nga ana tjetër edhe Ana Lleshin, ish-konkurrenten e “Për’puthen” të vazhdonte debatin e të pyeste Manen, se ku bazohej për të gjitha këto komente, që sipas tyre nuk janë të vërteta.

Artikulli paraprakSkema e qeverisë: 3000 euro rrogë për të rinjtë që rikthehen në vendlindje
Artikulli tjetërA do të jetonin me vjehrrën? Do befasoheni nga përgjigja e vajzave shqiptare (VIDEO)