Një person është hedhur nga ballkoni në zonën e Laprakës në Tiranë.

Pamjet nga vendngjarja shihen se dhjetëra njerëz janë grumbulluar. Ende nuk dihet ekzaktësisht çfarë ka ndodhur.

Advertisements

Artikulli paraprakTjetër rast i rëndë në vend/ Rrihet dhe kanoset avokati në zyrën e tij. Policia zbardh detajet zyrtare
Artikulli tjetërPresidenti do të zgjidhet nga populli? Edi Rama jep përgjigjen e prerë dhe tregon VENDIMIN final