E mbani mend Mirjeten e Big Brother? Nuk do e besoni cfare ka ndodhur me te sot

Mirjeta e Big Brother ishte nje nga emrat qe terhoqi vemendjen vite me pare, sidomos nga lidhja me Marielin.

Advertisements

Te gjithe e kujtojme vajzen brune simpatike.

Advertisements

Por sot pamja e saj duket shume ndryshe nga c’jemi mesuar ne.

Advertisements

Mirjeta eshte bere bjonde dhe duket kaq bukur.

Ajo eshte martuar, ka sjelle ne jete dy femije dhe jeton ne Angli

Artikulli paraprakE rriti me gjitha të mirat, djali se fton babain në dasëm: Ja si e mora vesh që do martohej
Artikulli tjetërHistoria pëlotëse e djalit që u rrit nga tezja: Ti je dhe do të ngelesh mami im!