Një foto e Bora Zemanit është diskutuar shumë nga njerëzit në rrjetet sociale. Dhe këtë herë jo për marrëdhënien me Donald Veshajn.

Shumë njerëz kanë nisur të krahasojnë moderatoren me Einxhel Shkirën. Në postimin e bërë në Instagram, Bora pozon me një kapele dhe pa makeup. Krah saj ajo ka shkruar: “Punë punë… po dhe ndonjë foto”.

Advertisements

Mirëpo, ajo që ra menjëherë në sy ishte ngjashmëria me Einxhelin. Fansat kanë vërshuar me komente duke theksuar se sa ngjajnë. Fakti që mban një kapele ( aksesor shumë i parapëlqyer për Einxhel ) dhe pozicioni që ka marrë, ka bërë që të ngatërrohen.

“Like nëse ju duket si Einxhel”- shkruan dikush komenti i të cilit mori mijëra pëlqime brenda pak orësh. Të tjerë shkruajnë: “Mendova se ishte Einxhel”, “Ua si Einxhel”, “Si Einxhel dukesh” teksa nuk kanë ngurruar t’i bëjnë tag Einxhel.

Advertisements

Mirëpo, këto krahasime mund të mos i kenë pëlqyer shumë Borës. Pak orë më vonë ajo e ka fshirë postimin e saj nga Instagrami. Nuk dihet nëse u bënë shkak komentet e ndjekësve apo Borës nuk i pëlqeu fotoja por tashmë ajo nuk figuron më në llogarinë e saj të Instagramit.

Artikulli paraprakPo merr hak ndaj Donald Veshajt? Nëna e Beatrix Ramosajt befason me veprimin ndaj Ilir Shaqirit (FOTO)
Artikulli tjetërSpartak Ngjela zbulon informacione të BUJSHME për Rusinë: Putini është në hall tani