Liberta Spahiu duket se po kalon një periudhë jo të mirë shëndetësore.

Prenzatuesja e njohur shqiptare përmes rrjeteve sociale zbuloi se ndodhet në ambientet e spitalit duke marrë serum.

Advertisements

‘’Bash më pëlqejnë infuzionat’’, ka shkruar Liberta duke mos zbuluar se për çfarë problemi bëhet fjalë.

Advertisements

Artikulli paraprakJanë ndarë dhe bashkuar qindra herë! Andi i bën Melisës surprizën e veçantë (FOTO)
Artikulli tjetërJanë bërë shumë shoqe në “Për’puthen” por deklaratat e fundit të Efit dhe Mikelës do t’ju çudisin!