Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë në qendër të një faqeje në Instagram, e cila vinte në dyshim jetën e tij luksoze dhe udhëtimet e shpeshta në Dubai.

Ky postim ka tërhequr vëmendjen e këngëtarit dhe përmes reagimit të tij, ironizon Donald Veshaj dhe Bora Zemanin.

Advertisements

Albani ka shkruar se po të ishte kaq i pasur do të blinte 1 milion ndjekës në Instagram ( duke hedhur dyshime se kështu ka vepruar Zemani, e cila arriti 1 milion ndjekës pak kohë më parë ). Ndërkohë, me shtëpitë që ka përmendur, ai dukshëm ironizon ish partnerin e së motrës, Donaldin.

Pasi nuk fitoi BB VIP, Donaldi tha se do të ndërtonte katër shtëpi si një mënyrë për të falenderuar të gjithë ata që e kanë mbështetur gjatë rrugëtimit në Big Brother. “T’kisha aq lekë unë do të blija dy shtëpi në Kosovë e dy në Tiranë, e 1m followers e pushime në Vjenë, ç’flet ti”, shkroi Albani.

Advertisements

Artikulli paraprakU përballen në emision, Bora Zemani me këtë fakt tregoi ‘inatin’ që ka ndaj Monika Lubonjës
Artikulli tjetërKorruptoi policët në kufi? Doli në përgjime, reagon sërish Zaimina Vasjari: Herën tjetër që do udhëtoj do…