Tema e Donald Veshaj dhe Bora Zemanit edhe pas shumë kohësh, duket se është një ndër temat më të përfolura në mediat shqiptare.

E tani po flitet se ata të dy janë ribashkuar, e shumë njerëz kanë dhënë opinionin e tyre mbi këtë temë.

Advertisements

E një ndër ata njerëz është dhe konkurrentja e “Per’Puthen”, Mikela Pupa

Advertisements

Ajo në InstaStoryn e saj shihet duke kënduar këngën e re të Donald Veshaj.

Advertisements

Por ajo që sho koi më së shumti fansat ishte mbishkrimi në videon e postuar.

Mikela ka bërë “tag” Borën dhe Donaldin dhe ka shënuar “Ju duhet të bashkoheni”.

Ky veprim i saj shokoi fansat e të dy palëve, por as Bora dhe as Donaldi nuk kanë dhënë ndonjë reagim për këtë.

Artikulli paraprakMe çfarë është përballur? Balina bën deklaratën e PAPRITUR për Big Brother VIP
Artikulli tjetër21-vjeçarja nga Tirana: Jam shtatzënë me të fejuarin, por dashnori ka lek, si t’ia bej