Ish-banori i Big Brother Vip, Tan Brama së fundmi ka dhënë një intervistë pa dorashka në emisionin “Ëhy?Not. Në momentin që shfaq një foto e tij me ish-konkurrenten Arjola Demiri ku Tani shihej duke i rregulluar fustanin ai ka sqaruar se çfarë ka ndodhur në të vërtetë.

Roza Lati: I ke futur duart ti aty Arjolës?

Advertisements

Tan Brama: Arjola është gjithë ajo gocë. Për gjysmë ore fillonte Prime dhe fustani që kishte veshur ishte dopio copë. Kishte një gjilpërë me kokë që e shqetësonte, e fuste dorën dhe nuk e kapte. “Aman tani më shiko se mos kam ndonjë gjilpërë aty se nuk e kap dot”, më tha. Futa dorën unë aty, haje ta gjeja. Zgjati 2-3 minuta se s’po e gjeja. U shpova dhe unë aty (qesh). Më në fund e nxora që e nxora.

Artikulli paraprak“Duhet të prisje dhe pak”, këngëtarja shqiptare humb njeriun e shtrenjtë (Foto+Emri)
Artikulli tjetër“I lutem Zotit”, Arbër Hajdari tregon për herë të parë dëshirën e tij më të madhe