Bora Zemani ka publikuar një foto në Instagram ku duket se ka tërhequr interesin e të gjithve. Moderatorja ka pozuar me një kapele ndërsa shkruan: “Punë punë… po dhe ndonjë foto”.

Mirëpo, ajo që ra menjëherë në sy ishte ngjashmëria me Einxhel Shkirën. Fansat kanë vërshuar me komente duke theksuar se sa ngjajnë. Fakti që mban një kapele ( aksesor shumë i parapëlqyer për Einxhel) dhe pozicioni që ka marrë, ka bërë që të ngatërrohen.

Advertisements

Po ju si mendoni?

Advertisements

Artikulli paraprak“Pilulat kundër shtatzënisë”, Dafina Zeqiri zbulon publikisht detaje të saj lNTlME
Artikulli tjetërArti në zi! Ndahet nga jeta këngëtari i famshëm, vuante nga kjo sëmundje (EMRI+FOTO)