Kryeministri Rama është pyetur në emisionin ‘Opinion’ nëse ka frikë për veten që mund të përfundojë në burg apo të hetohet, Rama ka zgjedhur të përgjigjet sërish me pak ironi duke thënë se “Jam shumë i gjatë, sepse nuk ulem dot për të marrë ça ka poshtë”

Fevziu: Të kanë shkuar ministrat në burg.

Advertisements

Rama: Dy ministrat i kemi që nga mandati i parë.

Nëse kanë bërë edhe të tjerë, atje të shkojnë. S’kam frikë.

Advertisements

Po për vete ke frikë?

Për veten s’kam frikë.

Advertisements

S’kam arsye se pse të kem frikë.

Jam shumë i gjatë, sepse nuk ulem dot për të marrë ça ka poshtë.

S’kam fare, fare, fare, sepse e kam mësuar që i vogël se kur shkon në varr, nuk funksionon shkëmbimi.

Artikulli paraprakA e keni takuar Saimir Tahirin në burg? Fevziu mbetet pa fjalë nga përgjigja e Ramës
Artikulli tjetërEdi Rama e shtang Fevziun: Unë jam dashnor i gruas time dhe i…