Këngëtari shqiptar, Elgit Doda, shumë shpesh komentohet nedia rozë.

Ai ka një miqësi të ngushtë me Donald dhe Romeo Veshajn, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Elgiti nuk ka hezituar që ta tregojë mbështetjen ndaj aktorit Veshaj edhe gjatë kohës sa ishte në “Big Brother VIP”.

Ata kanë edhe bashkëpunime të shumta në muzikë, ku kohët e fundit edhe në koncerte po marrin pjesë së bashku.

Advertisements

Mirëpo, në postimin e fundit në ‘Instagram’, Elgiti është “tallur” me një foto të binjakëve Veshaj.

“Para dhe pas iftarit”, ka shkruar ai sipër imazhit ku vërehet dukshëm diferenca në peshë mes Donaldit e Romeos.

Ndryshe ata janë duke përgaditur një projekt të ri së bashku./Lajmi.net/