Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari humbi pak muaj më parë nënën e saj. Moderatorja ka preferuar ta kalojë këtë periudhë të vështirë në privatësi duke mos ndarë asnjë detaj. Por së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë me ndjekësit, ku njëri prej tyre e ka pyetur:

“Sa mendon se do i mbash të zezat?” Moderatorja ka shkruar se ajo mban ende ngjyra të errëta por siç shton ajo, asnjë veshje nuk e zvogëlon dhimbjen që ndjen. Ponari ka përcjell dhe një mesazh për ndjekësen, e cila ka humbur gjithashtu njërin prej prindërve të saj.

Advertisements